![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF6134-683x455.jpg)
KONYASPOR MAÇINA HAZIRIZ
Trendyol süper Lig’in 8. haftasında, Mersin Stadyumu’nda oynayacağımız Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamladık. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan ve 1 saat süren idmanda 5’e 2 top kapma ve taktik çalışması gerçekleştirildi. Takımımızda cezalı oyuncu yoktur. Mehdi Boudjemaa’nın sakatlığı devam etmektedir. Takımımız bugün öğleden sonra saat 17.00’de Mersin’e hareket ederek kampa girecek.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF6134-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF6139-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF6230-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF6309-1024x683.jpg)