![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5424-683x455.jpg)
KAYSERİSPOR MAÇINA HAZIRLANIYORUZ
Trendyol Süper Lig’in 10. haftasında, Mersin Stadyumu’nda oynayacağımız Kayserispor maçının hazırlıklarına başladık. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren idmanda Fenerbahçe maçında 60 dakika ve üzeri süre alan futbolcular yenileme çalışması yaparken diğer futbolcularımız dar alan çalışması gerçekleştirdi.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5530-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5392-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5424-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5441-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSCF5515-1024x683.jpg)