![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4145-683x455.jpg)
ADANA DEMİRSPOR MAÇI
Takımımız TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Adana Demirspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren antrenmanda pas drili, taktik ve dar alan çalışması yapıldı. Takımımız 2 Eylül Cumartesi günü hava yoluyla Mersin’e hareket edecek, ardından Mersin Stadyumu’nda yapacağı idmanla Adana Demirspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4153-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4179-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4107-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4126-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4135-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/DSCF4145-1024x683.jpg)