Kamp Günlüğü 01.07.2023
Takımımız TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren antrenmanda dayanıklılık testi yapıldı. Kalecilerimiz bir süre takımdan ayrı çalıştı. U 19 takımımızdan Ali Yıldız, Ali Altınöz, Ussumane Djabi ve kaleci Arel Ekinci sezon öncesi kampında çalışmalarını sürdürmektedir.