![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1569-683x455.jpg)
TRABZONSPOR MAÇINA HAZIRLANIYORUZ
Süper Lig’in 20. haftasını BAY geçen takımımız ligin 21.haftasında, Yeni Hatay Stadyumu’nda oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Osman Çalgın Tesisleri’nde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren antrenmanda çabukluk, hava topu, hücum ve savunma taktiği yapıldı. Takımımız yarın akşam saatlerinde, Yeni Hatay Stadyumu’nda yapacağı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1585-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1695-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1563-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1569-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF1572-1024x683.jpg)