![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8327-683x455.jpg)
GALATASARAY MAÇINA HAZIRLANIYORUZ
Takımımız Osman Çalgın Tesisleri’nde yaptığı taktik antrenmanıyla Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren antrenmanda taktik, duran top, şut ve dar alan çalışması gerçekleştirildi. Takımımız yarın öğle saatlerinde yapacağı idmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra İstanbul’a hareket edecek.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8366-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8371-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8327-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8332-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8342-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSCF8349-1024x683.jpg)