![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9775-683x455.jpg)
İDMAN GÜNLÜĞÜ 03.12.2022
Takımımız çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Osman Çalgın Tesisleri’nde gerçekleşen ve 1 saat 25 dakika süren antrenmanda pas drili ve şut çalışması gerçekleştirildi. Takımımız Hatay’da ki son idmanın yarın gerçekleştirecek, ardından 1 günlük iznin ardından 6 Aralık günü Antalya’da toplanacak, 7 Aralık Çarşamba günü ilk idmanını gerçekleştirecektir.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9771-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9775-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9786-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9850-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9891-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9898-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF0108-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9741-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSCF9748-1024x683.jpg)