![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4386-683x455.jpg)
SIKI ÇALIŞIYORUZ
Bordo beyazlı takımımız ara vermeden İstanbulspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Osman Çalgın Tesisleri’nde gerçekleşen ve 1 saat 20 dakika süren antrenmanda taktik ve çabukluk çalışması yapıldı. Takımımız yarın sabah saatlerinde yapacağı idmanla İstanbulspor maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra hava yoluyla İstanbul’a hareket edecek.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4411-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4464-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4473-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4478-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF4386-1024x683.jpg)