![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3593-683x455.jpg)
İSTANBULSPOR MAÇINA HAZIRLANIYORUZ
Takımımız Osman Çalgın Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanla İstanbulspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 20 dakika süren antrenmanda dinamik ısınmanın ardından, pas drili ve dar alan çalışması yapıldı. Takımımızda Ognjen Vranjes sarı kart cezası nedeniyle İstanbulspor maç kadrosunda yer almayacak.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3593-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3604-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3637-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3647-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3577-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF3589-1024x683.jpg)