![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF1348-683x455.jpg)
Başakşehir Maçına Hazırlanıyoruz
Başakşehir maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Takımımız Osman Çalgın Tesisleri’nde yaptığı taktik idmanıyla Başakşehir maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren idmanda taktik ve dar alan çalışması gerçekleştirildi. Takımımız yarın akşam saatlerinde yapacağı idmanla Başakşehir maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF1255-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF1348-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF1477-1024x683.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSCF1240-1024x683.jpg)