![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8170-683x455.jpg)
Ankaragücü Maçına Hazırlanıyoruz
Atakaş Hatayspor’umuz Osman Çalgın Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren idmanda pas drili, kenar orta ve taktik çalışması gerçekleştirildi. Takımımız yarın sabah saatlerinde yapacağı idmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra hava yoluyla Ankara’ya hareket edecek.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8358.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8378.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8413.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8423.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8471.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8496.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8170.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8350.jpg)