![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8425-683x455.jpg)
KARAGÜMRÜK MAÇINA HAZIRLANIYORUZ
Süper Lig’in 10. haftasında, deplasmanda oynayacağımız Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına başladık. Teknik direktörümüz Volkan Demirel yönetiminde, Osman Çalgın Tesisleri’nde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren idmanda Alanyaspor maçında 60 dakika ve üzeri süre alan oyuncular 25 dakika yenileme çalışması yaparken diğer oyuncularımız dar alan çalışması gerçekleştirdi.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8425.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8248.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8372.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8417.jpg)