![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF2009-683x455.jpg)
Konyaspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor
Takımımız Osman Çalgın Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Konyaspor maçının çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktörümüz Serkan Özbalta yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1 saat 45 dakika süren idmanda pas drili, taktik ve dar alan çalışması yapıldı. Takımımız yarın sabah saatlerinde yapacağı idmanla Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve Eskişehir’e hareket edecek. ( Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nun zemin bakım onarım çalışmaları nedeniyle maç Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda oynanacak )
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF2009.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF2022.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF2038.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF2090.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF1907.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSCF1973.jpg)