![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/7-4-683x455.jpg)
İdman Günlüğü 04.08.2022
Takımımız son hazırlık maçı olan Adanaspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Bu sabah Osman Çalgın Tesisleri’nde, teknik direktörümüz Serkan Özbalta yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1 saat 15 dakika süren idmanda pas drili, dar alan ve taktik çalışması yapıldı. Karşılaşma 5 Ağustos Cuma günü saat 18.00’de Adanaspor Osman Çatalan Tesisleri’nde oynanacak. Takımımız öğleden sonra saat 17.00’de otobüsle Adana’ya hareket edecek.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/7-4.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/1-5.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/2-5.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/3-5.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/4-4.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/5-4.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/6-4.jpg)