![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/3-6-683x455.jpg)
BAŞAKŞEHİR MAÇINA HAZIRIZ
Takımımız Osman Çalgın Tesisleri’nde yaptığı idmanla Süper Lig’in 34. haftasında, deplasmanda oynayacağı Başakşehir maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1 saat 15 dakika süren idmanda pas drilinin ardından, dar alan, taktik, hava topu ve şut çalışması gerçekleştirildi. Takımımız saat 19.50’de İstanbul’a uçacak.
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/5-4.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/4-6.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/3-6.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/2-6.jpg)
![](https://hatayspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/6-5.jpg)